Osp

Ve čtvrtek 23.10 mi přišla sms od Ivči Vejmolové zda nechci jet od pátku do pondělí do Ospu. Dlouho se nerozmýšlím a odepisuji, že pojedu.  Když je svátek tak se toho musí využít a navíc musím být v úterý ve škole tak mi termín naprosto vyhovuje. V pátek po škole sedám na vlak a jedu do Brna. Okolo deváté večer přijíždí Peťa Tefelnerová s Banánem (Marián Šeliga) a vyjíždíme.

Na místo dorazíme asi ve tři ráno tak jen postavíme stan a jde se spát. Naštěstí se v sobotu nemusí spěchat se vstáváním a můžeme se vyspat. Do skal jdeme na dvanáctou. Na skalách jsem asi po roce a tak čekám jak to půjde. Rozlézáme se v cestě s názvem 9a, která je za 6c. Pak Ivča vybrala cestu Platfus za 7a+ ta se mi daří na OS. Teď je na řadě něco těžšího a tak se jde zkoušet Pingvin 7c+. První krokovací pokus jde rychle. V druhém zapomenu v posledním těžkém kroku co s nohama. Na třetí pokus už vše vyjde, ale i v lehčí části celkem bojuji, protože vytrvalosti nemám zrovna na rozdávání. Na konci dne si ještě zkrokuji Sonce v Očeh 8a+.

Sonce v Očeh 8a+

Autor: Radmil Schneider – http://radmilschneider.dphoto.com/

V neděli se do skal dostaneme o něco dříve. Po rozlezení mám plán jasný. Bohužel mojí vlastní vinou dám v cestě zbytečné 3 pokusy než si to správně zkrokuji. Ve čtvrtém pokuse jsem už bez síly, ale i tak dolézám nejdál.

Pondělí je třetí lezecký den. Jdu dát pátý pokus do svého projektu a tento pokus je přelezový. Rada pro příště, zkrokovat pořádně v prvním pokuse. Na závěr jdu zkusit nalézt do Marjetice 8b/b+, abych věděl jak na to jsem silově. Všechny kroky udělám a tak jsem spokojen. Ještě zkusím druhý pokus doladím nějaké kroky. Zbývá jen doufat, že to do příště nezapomenu.

Do Brna se vrátíme kolem půlnoci a tak přespím u Banána s Peťou. Ráno nastaven budík na 4:20 a hurá do školy kde mě čekal test (splněn na 97 bodů ze 100 🙂 ).

Byl to super výjezd a už se nemůžu dočkat až znova vyrazím na skály.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: