ČP Lomnice nad Popelkou (aktualizace: fotky)

První závod ze série Českého Poháru se konal 23.3 v Lomnici nad Popelkou. Místní stěna je celkem malá, ale dvojice stavěčů Honza Zbranek a Viktor Pařízek i tak dokázali připravit zajímavé cesty.

Na startovní listině bylo zapsáno 20 chlapů a 8 žen. Nejdříve se lezla kvalifikace žen a po rychlém přestavení cest  mohly nastoupit muži. Aby byla kvalifikace hotova co nejrychleji,  tak se lezlo zároveň na obou cestách. Pro mě je první kvalifikační cestou ta těžší, která vede převisem a končí v půlce stropu. Leze se mi celkem dobře a první půlku převážně po lištách přelézám v pohodě, ale už mi začíná natíkat. Druhou půlku už se moc nezastavuji a lezu co to jde a nakonec padám chyt před Topem. Pauza mezi cestami je na mě ale příliš krátká a tak do druhé(lehčí) cesty jdu unaven a cestou se probojuji opět k Topu. Po kvalifikačních cestách jsem na děleném 1.místě s Martinem Klemsou.

Naštěstí před finálem je času dost a tak si můžu pořádně odpočinout. Finálová cesta je téměř přes celou halu a při obhlídce nebyl skoro čas si ji stihnout prohlédnout pořádně až do konce :D.

Na svůj pokus jdu předposlední. Přišlo mi, že lezu příliš pomalu a tak i rychle začínám cítit únavu. v půlce převisu chvíli sklepávám, ale není to moc platné. Snažím se co to jde a padám asi na 5. chytu ve stropě a přijde mi že ostatní určitě dolezli dále, protože cesta měla spíše vytrvalostní charakter.

Nakonec se dozvídám, že je z toho 1. místo!  Sice jsem nebyl úplně spokojen se svým výkonem hlavně kdyby nebylo publika tak jsem vynechal expresku. Ale i tak se raduji 🙂

celkové výsledky muži a ženy

Kvalifikace č.1

Kvalifikace č.1

Kvalifikace č.2

Finále

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: