MČR mládeže a juniorů – 1. místo!

Netradičně v Neděli 7.10 se ve Svitavách konalo Mistrovství České Republiky v lezení na obtížnost mládeže a juniorů. Týden před závody jsem však nastydl, takže jsem přes týden nelezl a jen doufal, že to na závodech půjde.

V první cestě jsem nebyl moc rozlezlý, takže se mi nelezla úplně dobře, ale i tak jsem spadl několik kroků pod TOPem a se svým výkonem jsem byl v celku spokojen

Druhá cesta se mi lezla o poznání lépe a přišla mi i hezčí a končím v kroku do TOPu a do finále postupuji z 1.místa

Bohužel kvůli organizaci se závod dost táhl a například nejstarší holky dolezli kvalifikaci a šli rovnou do izolace. Další věc co bych zde zmínil je hudba, celý den zde bylo ticho žádná muzika ani rádio a když se lezlo finále tak bylo slyšet povzbuzování 3-5 lidí. Abych jen nekritizoval tak cesty, které měl na starosti Vítek Lachman byly povedené.

Finálová cesta vedla prostředkem stěny a byla dost dlouhá tak jsem měl trochu strach protože vytrvalost není moje silná stránka. Na řadu jdu jako poslední z naší kategorie. Většina chytů byla pozitivních, kroky nebyly ani moc těžké až na poslední pasáž zhruba 10 kroků, jinak spíš jen průběžně natíkalo. Poslední zbytky sil mi došli chyt pod TOPem a jsem velmi spokojen protože se mi lezlo dobře a neudělal jsem žádnou chybu. Navíc se hned dozvídám, že jsem 1. a tak je moje radost oprávněná.

Kdyby nebyl tento závod tak zdlouhavý a hrála zde alespoň hudba byl by to v celku pěkný závod.

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: