Frankenjura

Minulý víkend jsem trošku na rychlo vyrazil do Frankenjury, Jeli jsem v pěti Dalibor, Danča, Martin, Branko a já. V pátek večer odjíždím vlakem do Prahy, přespím u Dalibora s Dančou a v Sobotu ráno vyjíždíme.

Rozhodli jsem se, že polezeme v sektoru Wolfsberger Grotte. Je to celkem malý sektor a jak už název napovídá je to jeskyně a na krajích jsou kolmáče. Rozlézáme se v Gell, Nancy 6+ Superhussy 6+Pak mám v plánu jít do Pandy 9- a dávám na OS. Cesta se mi líbí a uprostřed má boulder, který končí po výlezu z převisu. Jako další zkouším Grüne Banane 9+. V pokusu na Flash mi smekne ruka, když poskakuji do madla, ale na druhý pokus už v pohodě cestu vylézám. Pak jsem zkoušel ještě jednu 9, ale v klíčovém místě byly mokré dírky a tak jsem nebyl schopen to vylézt, ale jako trénink dobrý. Dále jdu cestu Orang Utan 8+/9- a se zbytkem sil dávám na Flash. Musím přiznat, že už to byl trošku boj. Přidám ještě další dvě cesty Tropisches Gewitter 7+Bambus 7+.  S dnešním dnem jsem spokojen a těším se na večeři 🙂 .

V Neděli vyrážíme do sektoru Soranger Wand.  Na rozlez dávám As Time Goes By 7+ a leze se mi celkem špatně, ale to bylo nejspíš tím, že jsem měl zmrzlé prsty. Po chvilce vybírání jdu zkusit Doppelpack 10- nepodaří se mi spojit boulder u třetího borháku a tak volím náhradní plán Die Zwei Muskeltiere 9+/10- na 2. pokus cestu vylézám a ani mě nedala tolik zabrat :). Ještě posílám Pickelsau 9- na Flash a Hungry Eyes 8+/9- taky na Flash.

Po čtvrté hodině odcházíme unaveni ze skal a vyrážíme na cestu domů. Po příjezdu do Prahy pokračuji na vlak a kolem půlnoci jsem spokojen a zničen z víkendu doma 🙂

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: