Vzali mi můj sen 7C

V Neděli 2.9 jsme vyrazily na bouldry na Ostaš.

Počasí vyšlo, celý den dobré podmínky. Jen na chvilku začalo poprchávat, ale ničemu to nevadilo.

Začali jsem na kameni Múrik. Celkem pěkný kolmý lezení. Přelezli jsme všech 5 bouldrů a pak jsme se přesunuli hned na vedlejší Verdoňák bohužel tam byli Poláci a tak jsme vylezli jen Za zády jasan 6b+ Flash.

Další v pořadí byl Malý střecháč. Začali jsme bouldrem Helicopters 7a+ po pár pokusech přelézáme. Jako další lezeme hnedka vedle celkem vysoký boulder po ubíhajících dírkách v průvodci jsem našel co by to mohlo být a je to bez názvu ??? za 6c+/7a . Dále pokračujeme zkoušet Monster of pop prvním pokusem padám v nějtěžsím kroku a pak už to je jen horší tak snad příště. Ješte si dám Sokolík 6B Flash. Dále jdu zkustit Louis Armstrong 7b+ a dávám ho prvním pokusem. A jako poslední na tomto kameni lezeme vysoký boulder s dlouhými tahy Taskařice 6B Flash výška mohla být kolem 6m, ale měli jsme hodně matic i chytačů. Dlouhé tahy udělám v pohodě, ale na výlezu na hraně si dávám na čas, protože nevím co jak bere a padat se mi nechce.

Síly už je o poznání méně, ale říkám si, že zajdu zkusit Vzali mi můj sen 7C. Při fesťáku v Teplicích jsem zde byl s Michalem Štěpánkem(který to tam suše poslal)  a dal jsme pár pokusů, protože jsem se nechtěl unavit. Očistím chyty, osvěžím program a na druhý pokus přelézám.

Na dolezení dávám traverz Schmeergel 6B+.

Síla už nebyla a tak se vracíme domů. S tímto výletem jsem velmi spokojen a parádně jsem si zalezl 🙂

 

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: