Adlitzgräben 5.-7.7

Po delší pauze jsem se dostal na skály tentokrát jsem jel do oblasti Adlitzgräben, které se nachází kousek za Vídní.

Byla to pro mě první návštěva této oblasti, ale určitě bych se tam chtěl podívat ještě znova, protože se mi tam líbilo. Na místo jsme dorazili ve Čtvrtek kolem 1 hodiny a hned jsme šli do skal. Rozlézám se Der Lange Weg Zur Müdigkeit 7. Říkám si, že není na co čekat a jdu zkusit Back To Work 10- a druhým pokusem cestu přelézám takže jsem velmi spokojen. Ještě zkouším Streetfighter 9, ale už není síla a padám skoro na konci.

Druhý den se cítím dost rozlámaný a rovnou jdu zkusit Wenigstens Flügel 9+/10- je to prodloužení cesty Hau Den Lukas 8+ , ale padám už v první části, protože mám hrozně nateklo. Pokračuji dále a celé to nakonec zkrokuji a po delší pauze jdu na druhý pokus. První část za 8+ přelezu a v druhé části padám asi 5 kroků pod koncem, ale jsem spokojen, protože jsem nečekal, že v tomhle stavu dolezu tak daleko :D. Přes únavu se mi přece jen podaří nějaký ten přelez King Kong 8, Ora Et Praeserva 8+/9- a již zmíněná 8+.

Třetí lezecký den se nějakou záhadou cítím lépe než den předchozí a jdu si zkrokovat Out Of Work Wie Sichs Gehört 9+/10- a na druhý pokus cestu dávám, takže opět velká radost. Pak jdu zkusit znova Streetfightera 9 tentokrát už vylézám. Na úplný konec s malým zbytkem sil jdu do Existenzialminimum 8 hned asi ve čtvrtém kroku mi ujede noha z oklouzaného stupu, ihned znova nalézám a s větší opatrností cestu vylezu a u řetězu už nemám ani trošku sílu.

Akorát správná chvíle na odjezd domů. 🙂

Reklamy

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: