Bahratal a Petrohrad

Od 12.-16.3 mám ve škole jarní prázdniny a tak se těším až vyjedu letos poprvé na skály. První dva měsíce jsem byl na střídačku nemocný a tak nevím jaká bude forma…
Rozhodl jsem, že vyrazím s Martinem Stráníkem na boulder trip. Plán Chironico zní skvěle, bohužel půlka posádky odpadla a zbyl jsem pouze já a Martin. Náhradní program je 2 dny Bahratal, restday a 2 dny Petráč.


1.den
Vyjíždíme v Neděli ráno a míříme přímo do Bahratalu po příjezdu máme trochu strach, protože počasí není zrovna ideální, ale naštěstí je většina bouldrů co chceme lézt suchých. Rozlézáme se ve Wild East 7A+ a Medizinmann 7B. Martin oba suše posílá a já první taky, ale 7B mě na chvilku potrápí, po pár pokuses přelézám. Po rozlezu pokračujeme dále Martin leze Aborigines 8A a já lehčí variantu Pfeil 7B. Oba po chvilce přelézáme. Další cesta vede ke krásnému bouldru Motivation 7C. Mě zastaví vlhké chyty, které moc dobře neudržím ale Martina nezastaví a posílá a jdeme dál. Zastavujeme u Fuck 7B+ a Fuck-traverse 7C. Tady jsme oba úspěšní. Martin jde zkrokovat Dunkelhammera 8B+ a já zkouším ještě 7B v převisu, ale už není síla.
2.den
Už ráno je jasné, že nám počasí prostě nepřeje. Jdeme se na rychlo kouknout do skal a zjišťujeme, že bouldry jsou mokrý tak sedáme do auta a jedeme směr Petrohrad. Na začátek zkoušíme Brežněv 7C ale ani jeden z nás nevyleze. Martin jde hned na proti do Noodledream 8A a po chvilce posílá. Já mezitím obhlížím okolní bouldry. Přesun na další šutr. Martin zkouší 8A+/B ale nedaří se tak alespoň posílá Zaťaté Zubů 7C+, já zkouším Zuby 7C, ale poslední krok se mi nedaří, už není síla. Pokračujeme dále já zkouším Flaying Boye 7B ale už není síla a skok se mi nedaří. Martin po chvíli zkoušení posílá Špekmena za 8A.
3.den
Restday, obhlídneme oblasti kam půjdeme další den a valíme se.
4.den
Odpočatí plní síly padá jeden bouldr za druhým. Já si připisuji celkem 9 přelezů Tušimice 7A,Vysoké Přepětí 7A+, Izolátor 7A, Lambada 7B+, Rošáda 7C, Plácaná 7B, Hrob Neznámého Boulderisty 7C+, Diamant 7B+, Válka S Dorty 7B. Martin posílá Velmi vysoké Přepětí 8A, Hrob Neznámého Bouldristy 7C+, Jirka 8A, Zabíječku snů 8A, Hořící Hněv 7C+, Vrchcáby 7C, Chleba 7C+, Blue Session 8A
5.den
Po včerejšku jsme už totálně bez síly a jediný přelezlý bouldr je Blesk 6C.

Z výjezdem jsem spokojen a parádně jsem si zalezl a určitě to nebyl můj poslední boulder trip 😉

Reklamy

2 responses to “Bahratal a Petrohrad”

  1. Noo noo says :

    Cus, hlavně že se ti to líbilo, si silák! Tak snad zas někdy;) Motivation čeká….:)

  2. Roman Kučera says :

    Snad zas někdy vyrazíme, mám tam nějaký resty;-)

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google+ photo

Komentujete pomocí vašeho Google+ účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

%d bloggers like this: